İstanbul Defne Uydu Tv Servisi istanbul_Uyducu istanbul Uydu, Anten, Çanak, Receiver, tv, Kanal Listesi, Anten


 

istanbul Uyducu

KURUMSAL

İstanbul, Kocaeli, İzmit, Çayırova ve Gebze bölgelerinde hizmet veren bir firmayız. Uydu tv ayarları, çanak ayarı ve kurulumu, televizyon tamiri, internet kablosu çekme, hat çekme, uydu montajı, tv kanal ayarları gibi bir çok teknolojik alanda çalışmalar yapmaktayız. 2000'li   yıllarda İstanbul Anadolu yakasında uyducu olarak başladığımız faaliyetlerimizi 2015 yılında Defne Uydu Tv Servisi olarak genişleterek tüm İstanbul'da ve Kocaelinde uyducu olarak devam ettirdik. Digital uyduların hayatımızdaki önemini iyi bilen ve hızlı servis özelliği ile göz dolduran firmamız, geniş bir hizmet ağı oluşturmuş ve İstanbul'un her bölgesine çok kısa zamanda ulaşmayı başarmıştır. Tüm çalışanlarımız konusunda uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Çatılarınızda zorlu hava koşullarında bile uydu bağlantısı görevini yerine getirebilecek on binlerce çanak montaj etmiş, uydu ile televizyon arasındaki kablolama ve dairelere dağıtma işlerini başarıyla yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bir telefon ile başlayan müşteri iletişimimiz kısa süre yapılan ev-işyeri ziyareti ile kalıcı bir dostluğa dönmektedir. Öne çıkan özelliğimiz ise servis fiyatlarındaki tutarlı ve düşük ücret politikamızdır.

Her çalışanımızın birinci önceliği çalışan parçaları maximum seviyede sistemde tutmak ve böylece hem son tüketici maliyetini minimize etmek, hem de gereksiz parça değiştirmeyerek milli serveti korumaktır. Düşük maliyet ve tam güven kazanmak için yaptığımı bu hamlemiz, düşük ücret politikamızın bir koşulu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Onlarca servis aracımız ve 50 ye yakın personelimiz ile İstanbul ile kocaelinin her noktasına hızlıca ulaşıyor, uydu Tv Çanak ayarları ve televizyon kanal güncellemeleriniz yaparak televizyon keyfinizin yarım kalmasını engelliyoruz.


Bize güvenen ve dostlarına tavsiye eden on binlerce müşterimize teşekkür ediyor, hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli kendimizi yenileyip, geliştiriyoruz.

 


Ntv Kanal Frekansı XXL Kanal Frekansı Ulusal Kanal Frekansı Beyaz TV Kanal Frekansı TRT Kanal Frekansı National Geographic Kanal Frekansı Krt_Tv uydu kurulumu Sistemleri Bein sports Kanal Frekansı Kanal_D Kanal Frekansı Marshall Kanal Frekansı ATv Kanal Frekansı Halk tv  Kanal Frekansı

 

Receiver taksitli uydu ucuz uyduTeknik Servis Garantisi


Bakım Garantili Servis


Uygun Fiyat Garantisi


İstanbul Güvenir Servis

100% Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Hizmet

ISO-9001 Sertifikası

Defne Uydu Tv Servisi


SERVİS ÇAĞIR

Sosyal Medya

 

Hizmetlerimiz

Uydu Çanak Anten Tv Tamiri Kanal Frekansı Receiver Ayarları Anten Ayarları İnternet Ağ Kablosu Uydu Yedek Parça Çanak Yönü bulma Çanak Kurulumu Merkezi Sistem Uydu

Çalışma Bölgelerimiz


 Türk Web Ajans


 

 

 

 


Hemen Ara